top of page

Słoneczna Polana - apartamenty bezczynszowe w Szczyrku

Słoneczna Polana Szczyrk

 

KAMERALNE APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE W SZCZYRKU Z WIDOKIEM NA SKRZYCZNE

Inwestycja Słoneczna Polana to kameralne osiedle apartamentów bezczynszowych położonych w nowoczesnych budynkach jednorodzinnych bliźniaczych w zacisznej i spokojnej okolicy w Szczyrku przy ulicy Stromej z widokiem na południe na Skrzyczne.
Na parterze i piętrze każdego z budynków znajduje się po jednym apartamencie, łącznie tylko 12 lokali o powierzchni od 66 m2 do 78 m2.

Wszystkie apartamenty są dwupoziomowe, każdy z indywidualnym wejściem, i z niezależną klatką schodową. Do apartamentów na parterze przynależny ogródek (o pow. od 70 do 170 m2).  Wszystkie apartamenty posiadają dodatkowo przestronny balkon.

Charakterystyczną cechą apartamentów są duże okna, dzięki którym są bardzo dobrze doświetlone, a także wygodne i przestronne balkony. 

Projekt spełnia oczekiwania wymagających klientów – łączy w sobie nowoczesność z tradycją. Komfort życia zapewnia mieszkańcom kameralny charakter inwestycji, funkcjonalny rozkład apartamentów, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, miejsca parkingowe oraz wewnętrzny teren rekreacyjny .

Wysokość mieszkań 280 cm. Miejsca postojowe na terenie posesji, 

Istnieje możliwość łączenia apartamentów położonych nad sobą i obok siebie. W zależności od potrzeb potencjalnych nabywców, dzięki odpowiednim rozwiązaniom konstrukcyjnym możliwa jest dowolna aranżacja i podział wnętrz lokalu oraz ich łączenie, a układ pomieszczeń można prawie dowolnie dostosować do potrzeb przyszłego użytkownika (ograniczeniem aranżacji są jedynie elementy konstrukcji budynku i piony instalacyjno – wentylacyjne). Na etapie realizacji budowy szczegóły odnośnie aranżacji będą na bieżąco konsultowane i ustalane z nabywcą.

Apartamenty zostaną przekazane nabywcom w stanie deweloperskim, ale po indywidualnych ustaleniach jest możliwość rozszerzenia go o ustalone elementy wykończenia.

LOKALIZACJA

Szczyrk to mała miejscowość turystyczna położona w Beskidzie Śląskim na wysokości od 460 do 600 m n.p.m. W sezonie zimowym znane jako „narciarskie Eldorado", natomiast latem jako idealne miejsce do wędrówek pieszych i aktywnego wypoczynku

Szczyrk jest doskonałą bazą wypoczynkową dla całej Polski. Powstały tu skocznie, trasy narciarskie, kolejka krzesełkowa na Skrzyczne oraz wyciągi orczykowe, kwatery prywatne, pensjonaty, hotele, restauracje, bary, puby i kawiarnie. Dziś dla wielu turystów Szczyrk to przede wszystkim góry z najlepszymi w Polsce trasami narciarskimi, dziesiątkami wyciągów, licznymi szlakami turystycznymi, rowerowymi, piękne hotele i pensjonaty oraz ciekawe imprezy organizowane na estradzie Skalite.

Szczyrk otoczony jest wieńcem pięknie zalesionych gór, gdzie można znaleźć doskonałe warunki do całorocznego wypoczynku i rekreacji. Zimą przygotowanych jest blisko 60 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności - od bardzo łatwych po trudne, snowpark, naturalny tor saneczkowy oraz skocznie narciarskie. Sezon letni oferuje turystom 70 km szlaków górskich, trzy szlaki spacerowe (zielony i niebieskie) oraz ponad 60 km tras rowerowych.

Niewątpliwą perełką Szczyrku jest Ośrodek Przygotowań Olimpijskich przy Centralnym Ośrodku Sportu. Poza jedną z najdłuższych kolejek linowych w Polsce (na Skrzyczne), COS dysponuje krytą pływalnią, halą widowiskowo-sportową, centrum odnowy biologicznej, stadionem lekkoatletycznym, boiskiem sportowym ze sztuczną nawierzchnią, kortami tenisowymi, boiskami do siatkówki plażowej oraz skoczniami narciarskimi.

W Szczyrku działa również największy w Polsce kompleks wyciągów i tras narciarskich Gliwickiej Agencji Turystycznej - ośrodek narciarski „Czyrna - Solisko". Skarbem dla narciarzy jest Skrzyczne - najwyższy szczyt w Beskidzie Śląskim (1257 m n.p.m.). Większość nartostrad posiada oświetlenie oraz jest sztucznie naśnieżana.

Doskonale rozwinięta infrastruktura sportowo - turystyczna sprawia, że trenują tu także zawodowi sportowcy, a dzięki stale modernizowanym obiektom sportów zimowych, Szczyrk stał się areną międzynarodowych imprez. Co roku odbywają się dziesiątki imprez kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych. Liczne wypożyczalnie sprzętu sportowego (zimą - sprzęt narciarski, latem - rowery, skutery itp.) są non stop do dyspozycji gości. Miłośnicy historii i sztuki również znajdą tu coś dla siebie. Szczyrk jest jedną z najpopularniejszych górskich miejscowości w Polsce, co zawdzięcza swoim niezaprzeczalnym walorom. Od lat przyciąga rzesze turystów z całego kraju i zagranicy. Również baza gastronomiczna przedstawia się imponująco. Funkcjonują dziesiątki obiektów jak zajazdy, restauracje, pizzerie, kawiarnie oraz punkty małej gastronomii oferujące swoim gościom kuchnie regionalną, polską, śródziemnomorską, włoską, orientalną oraz wiele innych z różnych stron świata

MAPA.jpg
mapa_Szczyrk_zima_23_24_2340x1250.jpg
mapa_lato2022_08.2022.jpg
bottom of page