top of page

Otwocka 8 - kameralne ciche mieszkania przy parku  - Stara Praga

Otwocka 8

KLIMATYCZNE CICHE MIESZKANIA PRZY PARKU NA STAREJ PRADZE

Unikalne połączenie zalet. Niewielki nowy budynek położony na Starej Pradze przy ulicy Otwockiej 8, podwyższany obecnie o piątą kondygnację na której znajdować się będą oferowanie mieszkania. Za oknami widok na starą parkową zieleń, wokół klimatyczne budynki Starej Pragi ale bez uciążliwych cech ich dawnych lokatorów. Szerokie spokojne ulice z łatwym dostępem do miejsc parkingowych. Doskonała komunikacja z pozostałą częścią miasta, 50m do przystanków komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej, 15 minut spacerem do stacji metra ”Szwedzka”.

 

Budynek znajduje się bliskim sąsiedztwie skweru Michała i Marii Radziwiłłów, w prestiżowej lokalizacji, w otoczeniu zabudowy historycznej oraz z bliskością wszelkiej potrzebnej infrastruktury. Otoczenie stanowią budynki mieszkalne, biurowe, oświatowe, oraz handlowo - usługowe. W odległości ok. 1 km mieści się centrum Praskie Koneser gdzie znajdują się liczne restauracje i sklepy. W niewielkiej odległości ok. 2 km znajduje się Centrum Handlowe Galeria Wileńska oraz nieco dalej Centrum Handlowe M1. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się zielony skwer pełen drzew, na który zorientowana jest większość okien budynku.

 

W ramach inwestycji oferujemy 6 nowo powstających mieszkań o powierzchniach od 32 m2 do 42 m2 położonych na piątej kondygnacji. Istnieje możliwość łączenia mieszkań położonych obok siebie. Docelowo w budynku będzie do 23 lokali mieszkalnych. Budynek wyposażony będzie w windę osobową, rowerownię, videodomofon oraz system monitoringu powierzchni wspólnych. W zależności od potrzeb potencjalnych nabywców, dzięki odpowiednim rozwiązaniom konstrukcyjnym możliwa jest dowolna aranżacja i podział wnętrz lokalu oraz łączenie mieszkań, a układ pomieszczeń można prawie dowolnie dostosować do potrzeb przyszłego użytkownika (ograniczeniem aranżacji są jedynie elementy konstrukcji budynku i piony instalacyjno – wentylacyjne). Na etapie realizacji budowy szczegóły odnośnie aranżacji będą na bieżąco konsultowane i ustalane z nabywcą.

 

Mieszkania zostaną przekazane nabywcom w stanie deweloperskim, ale po indywidualnych ustaleniach jest możliwość rozszerzenia go o ustalone elementy wykończenia.

Ze względu na bliskie sąsiedztwo starej zabytkowej Pragi lokalizacja jest atrakcyjna również dla nabywców poszukujących lokali z przeznaczeniem na wynajem.

OTWOCKA MAPA.png
MAPA DUŻA.png
bottom of page