top of page

Goplańska 23 - kameralna, elegancka inwestycja - lokale użytkowe Wilanów

Lokalizacja

LOKALIZACJA, OTOCZENIE

Pełna zieleni, cicha okolica Starego Anina od lat przyciąga spragnionych wytchnienia ludzi mających dość miejskiego zgiełku, a jednocześnie niechcących rezygnować z komfortu, jakim jest bliskość centrum. Przeważa tu zabudowa willowa z wkomponowanymi w nią, z rzadka, zespołami kameralnych apartamentów. Dużo drzew, zadbane i pięknie urządzone ogródki przyciągają wzrok przechodniów i sprawiają, że można poczuć się tu jak w letniskowej posiadłości. Małe osiedlowe uliczki wolne są od ciągłego ruchu samochodów. Bezpośrednia bliskość Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i terenów rekreacyjnych powoduje uczucie relaksu, wytchnienia i sprawia, że codziennie można cieszyć się atmosferą spokoju.

KOMUNIKACJA

Mieszkańcy Anina nie mają problemów z dostaniem się do centrum miasta. Dzięki nowym trasom komunikacyjnym, korzystając z jednej z wielu linii autobusowych lub z własnego samochodu, można dojechać zarówno do centrum Warszawy, jak i do terenów rekreacyjnych nad Zalewem Zegrzyńskim w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Bezpośrednie, częste połączenia z centrum Szybka Koleją Miejską dostępne są co kilkanaście minut.

INFRASTRUKTURA

Anin jest miejscem przyjaznym dla mieszkańców. Doskonale rozwinięta jest infrastruktura miejska okolicy. W pobliżu znajdują się: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, licea (również prywatne), apteki, przychodnie, poczta, banki, stacje benzynowe oraz nowo wybudowane centrum rekreacyjne z basenem i lodowiskiem. Łatwo można zrobić zakupy w jednym z wielu sklepów, zjeść smaczne, domowe dania w pobliskich restauracjach, co w połączeniu z doskonałą komunikacją z Centrum, czyni to miejsce idealnym dla każdej rodziny. Nieopodal znajdują się dogodnie skomunikowane (kilkanaście minut), duże kompleksy handlowo - usługowe.

OKOLICE, REKREACJA

Piękne tereny południowych okolic Warszawy zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. Są one wprost wymarzone do odbywania pieszych i rowerowych wycieczek. Jedna z bardziej popularnych tras rowerowych prowadzi przez przepiękne, zalesione starodrzewem tereny Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, aż do malowniczej okolicy rzeki Świder, gdzie organizowane są spływy kajakowe, skąd już tylko krok do przepięknego i dziewiczo - dzikiego starorzecza Wisły. Bliskość rzeki daje niepowtarzalną perspektywę na rozległe, zielone tereny nadwiślańskie. Do aktywnego wypoczynku zachęcają boiska, korty tenisowe, aquapark, lodowisko i ośrodki jazdy konnej na terenach wzdłuż doliny Wisły, gdzie można też zażyć chwili wytchnienia wśród pięknego krajobrazu.

apartamenty i mieszkania w lokalizacji Warszawa w dzielnicach Wawer i Anin. New apartments in Warsaw.

MAPA OKOLICY

bottom of page